İzmir optimum alışveriş merkez, hem İzmir Adnan Menderes Uluslararası Havalimanına hem de şehir içi raylı ulaşım ve kara yolu ulaşım ağlarına yakınlığı sebebiyle oldukça işlevsel bir konumda yer alır. Öyle ki İzmir serbest bölgesi dâhil pek çok ticari merkez İzmir Optimum’a yakındır. Aynı zamanda özel araçla gelecekler için ücretsiz otopark imkânı da mevcuttur. Konumun yanı sıra oldukça geniş bir mağaza yelpazesine de sahip olan İzmir Optimum, her yaştan ve her kesimden insana hitap eder niteliktedir. Bununla birlikte ekonomik anlamda da her bütçeye uygun bir alışveriş olanağını tercih etme şansı İzmir Optimum’da muhakkak yer alır.

Aynı Zamanda Bir Yaşam Merkezi

İzmir Optimum, sadece bir alışveriş merkezi değildir. Hoşça vakit geçirmek ve keyifli buluşmalar organize etmek adına da son derece ideal bir seçimdir. Örneğin yeme içme bakımından oldukça geniş bir cafe restoran yelpazesine sahiptir. Üstelik bu cafe ve restoranların hemen hemen tamamı kurumsal ve tanınmış markalardan oluşur. Bu sayede hem lezzetli hem de bilindik markalardan sağlığı riske atmadan yemek yeme imkânına sahip olunur. Öte yandan İzmir Optimum’da bulunan sinema da yaşam merkezi özelliğine adeta bambaşka bir hava katar. Vizyondaki tüm popüler filmler AVM içerisindeki sinemadan takip edilebilir.

İzmir Optimum

İzmir Optimum Eğlence Olanakları

İzmir Optimum’da keyifli vakit geçirmek için var olan tek imkân buluşmalar veya sinema değildir. Aynı zamanda oldukça eğlenceli bir buz pisti de vardır. Giriş katta yer alan bu buz pisti sayesinde hem kaygan zeminde hünerler sergilenebilir hem de boş zamanlar sıra dışı bir etkinlikle değerlendirilebilir. Ayrıca bowling salonu veya hem yetişkinler hem de küçükler için eğlenceli vakit geçirmeye hizmet eden Playland de AVM bünyesinde mevcuttur.

İzmir Optimum Çalışma Saatleri

İzmir Optimum AVM, Türkiye’deki hemen hemen tüm AVM’ler gibi sabah 10.00 ile akşam 22.00 arası hizmet vermektedir. Ancak bazı resmi tatillerde bu hizmet saatlerinde değişiklik yapılması mümkün olabilir. Ancak elbette sinema AVM’nin kapanış saatinden sonra da seans saatlerine göre hizmet vermeye devam edecektir.

İzmir Optimum Ulaşım

Optimum’a ulaşım İzmir’in hemen her yerinden oldukça rahattır. Bulunduğunuz konumda İZBAN varsa, Cumaovası yönüne binerek (Esbaş’tan sonraki duraklarda Aliağa yönüne binerek) Esbaş durağında inmeniz yeterli olacaktır. Metro ya da otobüsle de İZBAN’a aktarma yapabilirsiniz. Ayrıca Buca, Bornova, Konak gibi merkezi ilçelerden otobüs ve dolmuşlarla da Optimum’a gitmek mümkündür.

Bir Cevap Yazın