İzmir’in en güzel ilçelerinden birisi olan Karşıyaka sahil yaşamının en aktif olduğu bölge olarak akıllara yeşilin ve mavinin birleştiği nokta olarak gelir. Doğa ile bu kadar iç içe olan ilçe son 2 yıldır hem şehrin hem de Türkiye’nin yeni nesil AVM sine sahiplik yapıyor. Mavibahçe AVM doğanın alışveriş mekanları ile bir bütün olduğu bir mekan olarak göze çarpıyor. Merkezi bir konumu olan Mavibahçe AVM ulaşım açısından da oldukça çeşitli imkanlara sahip.

Mavibahçe AVM’ye Nasıl Gidilir?

Sahile olan yakınlığı ve İzmir’in yeni yerleşim alanı olan Mavişehir’de bulunmasından dolayı birden fazla ulaşım imkanına sahip oluyor. Mavişehir ulaşım açısından, semti ziyaret edecek bireyler için oldukça avantajlı.

  • Karşıyaka iskele önünden taksi dolmuşlara binilerek gidilebilir,
  • Yine iskele önünde binilen her otobüs Mavibahçe AVM’sine yada yakınına gider,
  • Ayrıca yeni yapılmış olan tramvay hattı ile tüm sahili gezerek gidebilmek mümkün oluyor,
  • İZBAN ile Mavişehir durağında inilerek ulaşımı mümkün,
  • Karşıyaka İZBAN durağı arkasında bulunan dolmuşlar aracılığıyla da gidilebilir.

AVM’de ki Yenilikler Nelerdir?

Palmiyeler ile çevrelenmiş büyük bir yeşil alan etrafına kurulmuş olan AVM doğallık içerisinde zaman geçirmenizi sağlıyor. Ayrıca ilk katta bulunan kafelerin birbiri ardınca sıralanması zaman geçirmek için bolca imkana sahip olmanız anlamına geliyor.

Bir balkon şeklinde kurulmuş köprülerde bulunan masa ve sandalyeler yüksekten tüm AVM’yi ve yeşil alanı görmenizi sağlarken açık havada yemeğin tadını çıkarabilirsiniz.

Mavibahçe AVM’nin Farklı Nedir?

Bu mekanı diğer AVM’lerden ayıran bir diğer özelliği ise Mavişehir AVM sinema alanında ki en prestijli yapıya ev sahipliği yapıyor. İzmir’in ilk IMAX sineması oldukça geniş salonları ve bekleme alanlarıyla müşterilerine sunuyor.

Mavibahçe AVM

İzmir de bulunan en büyük çocuk alanına sahip olan AVM neredeyse bir katı komple çocuk mağazaları ve eğlence alanlarına dönüştürmüş. Tüm sektörden dünya markaları da AVM içerisinde mevcut olduğu görülüyor. Ege Park AVM’nin hemen arkasında olmasından dolayı bu iki AVM’nin sıkı bir rekabete girmesini sağladı. Yeni devasa konut sitelerinin yapıldığı ve lüx villaların bulunduğu bir semt içerisinde bulunmasından dolayı oldukça nezih bir ortama ve düzenli otopark imkanlarına sahip oluyor. Kendi otoparkı da bulunan AVM vale hizmeti ile müşterilerine gelmeleri halinde büyük bir konfor sunuyor.

Bir Cevap Yazın